Wynajem i czartery samolotów
Latamy dla Państwa już 6 lat. Czartery samolotów

loty medyczne Loty medyczne

Jetforyou zajmuje się organizowaniem transportu lotniczego dla osób wymagających intensywnej opieki medycznej. Przygotowujemy przeloty dla osób w różnym stanie zdrowia, wraz zapewnieniem transferu między lotniskiem a szpitalem.

W wielu sytuacjach transport lotniczy jest najlepszym wyjście dla zdrowia pacjenta, pozwala tez w komfortowy sposób przemierzać duże odległości. Wszystkie samoloty będące w naszej dyspozycji wyposażone są w specjalistyczną aparaturę medyczną, która wraz z obecnością lekarza specjalisty oraz ratowników medycznych zapewnia profesjonalne zabezpieczenie podróży. Każdorazowo wymagamy pozytywnej opinii lekarza prowadzącego, które jest warunkiem do realizacji lotu.

Jetforyou to również transport krwi i organów potrzebnych do przeszczepów. W wielu sytuacjach kiedy czas gra decydująca rolę, czarter medyczny okazuje się jedynym sposobem na zapewnienie ciągłości procedur medycznych.

Nasze usługi:

Loty bed-to-bed – loty przygotowywane z pewnym wyprzedzeniem, kiedy stan chorego pozwala na ich zaplanowanie są najlepszym rozwiązaniem w zapewnieniu dotarcia na miejsce wykonania specjalistycznych zabiegów. Zajmujemy się zapewnieniem transportu od drzwi szpitala poprzez transfer na lotnisku i przyśpieszoną odprawę poprzez lot i dotarcie do docelowego ośrodka.

Loty śmigłowcami – śmigłowiec jest rozwiązaniem w sytuacjach transportu z trudno dostępnych miejsc, kiedy podroż do najbliższego lotniska może być zbyt forsowna dla pacjenta. Śmigłowce są również zdecydowanie bardziej elastyczne jeśli chodzi o transport w lotach krajowych, gdyż umożliwiają często podróż od drzwi do drzwi szpitala.

Loty z pacjentami wymagającymi intensywnej opieki – ciężki stan pacjentów, stanowi duże wyzwanie dla lekarzy zapewniających opiekę na czas podróży. Wspólnie z operatorem lotniczym przygotowujemy jak najbardziej komfortowe warunki przelotu oraz sprawny transfer. Samoloty wykonujące loty z pacjentami w ciężkim stanie wyposażone są w najlepszy sprzęt opieki medycznej.

Loty międzykontynentalne – przygotowujemy przeloty dla pacjentów, którzy z powodu stanu zdrowia nie mogą skorzystać z konwencjonalnych lotów pasażerskich na trasach transatlantyckich. Zapewniamy profesjonalną opiekę na czas kilkunastogodzinnej podróży oraz w porozumieniu z ośrodkiem przyjmującym pacjenta organizujemy sprawny transfer z lotniska. W lotach transatlantyckich wykorzystujemy samoloty o największym zasięgu, dzięki czemu możliwe jest również uczestnictwo osób najbliższych.

Loty liniami pasażerskimi – w sytuacji gdy stan chorego pozwala na przelot liniami pasażerskimi pomagamy zapewnić opiekę lekarska na czas podróży oraz transfery lotniskowe. Dodatkowo we współpracy z liniami lotniczymi dokonujemy rezerwacji przelotu wraz z zapewnieniem komfortowych warunków podróży oraz przyspieszonej odprawy.

Loty interwencyjne – bardzo często mają miejsce sytuacje w których transport lotniczy jest potrzebny praktycznie od zaraz. Niezależnie od miejsca gdzie nastąpiło nagłe pogorszenie stanu zdrowia pacjenta lub zdarzył się wypadek. Dzięki stałej współpracy z najważniejszymi operatorami lotniczymi przygotowujemy w możliwie najkrótszym czasie kompletny transfer z miejsca zdarzenia do wskazanego ośrodka specjalistycznego.

Wyposażone samolotów:

Wszystkie maszyny pozostające w dyspozycji Jetforyou są przystosowane do przewozu chorych wymagających stałego monitorowania najważniejszych parametrów. Wyposażenie większości z nich jest porównywalne z wysokiej klasy karetkami, jednak dzięki nieco większej przestrzeni możliwe jest dodatkowe doposażenie w niezbędną aparaturę. Do standardowego wyposażenia należy m.in instalacja tlenowa, respirator, sprzęt do diagnostyki serca, zestawy do intubacji, zestawy leków oraz pompy infuzyjne.

Wymagane dokumenty

Łatwa procedura wynajmu samolotu

Interaktywana mapa lotnisk w Polsce

Gorilo
Czartery samolotów | Wynajem samolotów | Wynajem helikopterów | Loty medyczne | Loty techniczne i loty cargo | Interaktywna mapa lotnisk w Polsce
Samoloty biznesowe | Helikoptery | Samoloty pasażerskie
jetforyou.pl | Aina Travel Sp. z o.o. ul. Sereno Fenn'a 14/1 | O firmie | Mapa strony
Wiza bez wychodzenia z domu