Wynajem i czartery samolotów
Latamy dla Państwa już 6 lat. Czartery samolotów

Loty cargo i inżynieryjne Loty cargo i inżynieryjne

Jetforyou jest brokerem lotów transportowych i przesyłek lotniczych. Zajmujemy się kompleksowym organizowaniem transportu lotniczego na dowolnych trasach wskazanych przez klienta. Podczas realizacji zleceń korzystamy z szerokiej sieci sprawdzonych kontaktów z liniami oraz operatorami lotniczymi w europie i za oceanem. Nasza oferta obejmuje również czartery samolotów do celów technicznych, tzw. loty inżynieryjne – przy transportowaniu m.in. elementów budowlanych i konstrukcyjnych w szczególnie trudno dostępne miejsca.

Nasze usługi:

Przesyłki ekspresowe – jest to usługa transportu lotniczego przeznaczona na szczególnie awaryjne sytuacje gdzie liczy się czas. Jetforyou przygotowuje doręczenie m.in. dokumentów, przesyłek o ograniczonym rozmiarze w optymalnie krótkim czasie. Każdorazowo prosimy o kontakt z Sales Managerem w celu przygotowania oferty oraz sprawdzenia dostępności serwisu na planowanej trasie.

Jetforyou dzięki szerokiej sieci współpracy z operatorami i brokerami lotniczymi w Europie posiada duże możliwości umożliwiające zapewnienie najkrótszego czasu transportu.

Door to door – usługa oparta na współpracy z firmami kurierskimi umożliwia odebranie przesyłki z biura czy domu klienta oraz dostarczenie jej pod wskazany przez klienta adres w dowolnym miejscu na świecie. Podczas składania zamówienia podawany jest czas realizacji zlecenia, który zależy od dostępności samolotów (szczególnie w lotach poza EU) oraz uzgadniane są szczegóły samej realizacji (m.in. nazwisko osoby odpowiedzialna za odbiór) . Po dostarczeniu przesyłki klient zostaje niezwłocznie powiadomiony droga telefoniczną, samo pokwitowanie odbioru przesyłane jest drogą tradycyjną.

Loty inżynieryjne - to usługa dedykowana potrzebom wynikających przy realizacji dużych inwestycji budowlanych gdzie konieczny jest transport oraz montaż wielkich gabarytowo elementów w trudno dostępnych miejscach. Również w zastosowaniach przemysłowych często pojawia się konieczność wykorzystania m.in. helikopterów o dużym udźwigu. Jetforyou dysponuje możliwością zapewnienia m.in helikopterów MI 8 o udźwigu do 5 ton oraz MI 26 - mogącym podnieść ładunek o wadze do 20 ton.

Gorilo
Czartery samolotów | Wynajem samolotów | Wynajem helikopterów | Loty medyczne | Loty techniczne i loty cargo | Interaktywna mapa lotnisk w Polsce
Samoloty biznesowe | Helikoptery | Samoloty pasażerskie
jetforyou.pl | Aina Travel Sp. z o.o. ul. Sereno Fenn'a 14/1 | O firmie | Mapa strony
Wiza bez wychodzenia z domu