• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Czy Wielka Brytania to ładny kraj?

Co można robić interesującego w długi weekend?
Długie weekendy to fantastyczne rozwiązanie – przecież jeżeli sprawnie do tego podejdziemy, wysoce prawdopodobne, iż będziemy mieli na przykład 7 dni wolnego. Naturalnie zbyt długie weekendy nie są dobre, nie mogą być również być zbyt – ciągle Polska jest krajem na dorobku, lecz bez dwóch zdań wolne każdemu pracującemu się należy. Jednak nie jest powiedziane, że musimy koniecznie siedzieć w dłuższy weekend we własnym mieszkaniu, ogródku bądź na działce. To takie typowe… Lepszym pomysłem może być wycieczka zagraniczna. Chociażby wycieczka do Tallina, Wiednia bądź Florencji.
Co roku, w szczególności wycieczki last minute, są w czasie długiego weekendu sprzedawane prawie tak szybko jak świeże bułeczki. To bardzo dobrze, przecież poznawanie odmiennych krajów, społeczeństw, jedzenia, etc. jest bardzo ciekawe, lecz także rozwijające. Na zagraniczną wycieczkę można udać się samemu, ew. z bliskimi, lecz także z biurem podróży. Z pewnością ta druga alternatywa jest tańsza. W końcu jeśli chcielibyśmy spędzić weekend w Porto – przykładowo, sam dojazd to niemały koszt. Choć to akurat nie reguła. Można powiedzieć, że oba rozwiązania mają sporo atutów.
Dla osób, które wolą jechać samochodem, a do tego nie mają zbyt wiele czasu i pieniędzy, można polecić zwiedzanie Polski. Przecież choćby Toruń to miejsce, gdzie możemy bardzo miło spędzić weekend. Interesujące są także zamki, które pokazują burzliwą historię Polski. Dla osób, które raczej nie przepadają za tłumami, absolutnie odradzić można pobyt w Zakopanem. Zakopane to bardzo popularny kurort wakacyjny, lecz kiedy jest długi weekend, stolica polskich gór jest niemal oblężona przez podróżnych – w szczególności warszawiaków.

1. Znajdź tutaj

2. Kontynuuj

3. Przejrzyj

4. Odwiedź stronę

5. Znajdź tutaj

Categories: Rekreacja

Comments are closed.